Moonlight Appartementen Dahab - Beschrijving
In november 2008 zijn de drie Moonlight Apartment geopend. De 4 nieuwe appartementen bevinden zich in één gebouw op een mooie, rustige plek. Slechts op een paar meter afstand van zee heeft ieder appartement prachtig uitzicht.
Twee appartementen bevinden zich op de begane grond en hebben een gedeeld terras met zitgelegenheid, twee appartementen bevindt zich op de eerste en enige verdieping en heeft een balkon.
De twee vakantiewoningen aan de linkerkant zijn met 75 m2 woonoppervlak iets kleiner dan het aan de rechterkant gelegen appartement op de begane grond. Alle drie appartementen zijn volledig ingericht en voldoen aan europese comfortstandaard.
Beschrijving van de 4 Moonlight Apartments
Alle drie vakantiewoningen hebben airconditioning in de woonkamer/keuken en in beide slaapkamers.
Elk appartement heeft twee slaapkamers, het ene ingericht met een tweepersoons bed en het andere met twee losse éénpersoonsbedden. Het vermelden waard zijn de goede matrassen, beddegoed en handdoeken. Er wordt wekelijks schoongemaakt, op verzoek worden de bedden en handdoeken vaker verschoond.
De keuken heeft een grote koelkast met vriesvak en een gasfornuis. De keuken bevindt zich in een hoek van de ruime woonkamer en is door een verhoogd werkvlak afgescheiden van de rest van de woonkamer.
De ruime woonkamer heeft grote ramen en daardoor prachtig uitzocht over de Golf van Aqaba met daarachter de bergen van Saoedi Arabie. De u-vormige zithoek is groot genoeg voor zes personen. Alle appartementen hebben satelliet-televisie.
De ruime badkamer is eenvoudig ingericht met wastafel, douche en toilet.
Ons bevalt vooral het grote dakterras. Behalve prachtig uitzicht is hier voldoende zitgelegenheid. Vooral in de warme zomermaanden een mooie plek om 's avonds gezellig buiten te zitten onder de sterrenhemel en te genieten van de verkoelende zeebries.



